ÖVRIGT / Diverse / Krucifix 9343426
*
nr 934 3426
Krucifix
brons, antikt. , höjd: , höjd: 28
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 19:22:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/1 06:06:44
1
Vinnande bud
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: antikt brons krucifix krusifix metall
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:50
-
4215 Ã…ngmaskin
Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: 42 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:34
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:03
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:04
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
*
Krucifix
Läs mer om e-auktion
nr 934 3426
Krucifix
brons, antikt. , höjd: , höjd: 28
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/1 06:06:44 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: antikt brons krucifix krusifix metall
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:50 -
4215 Ã…ngmaskin
Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: 42 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:34 -
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:03 -
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:04 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10